حوزه های فعالیت


حوزهای فعالیت ما

وکیل دعاوی کیفری

همانطور که میدانید پرونده های کیفری بسیار پیچیده و دشوار هستند و وکلای کیفری کار خاص خود را می طلبند کافیست با ما تماس بگیرید تا از بهترین راه حل های کیفری مطلع شوید و یا با سپردن پرونده خود به ما پیروزی خود را تضمین کنید.

وکیل قرار دادها

وکیل قرار دادها

تنظیم انواع و اقسام قراردادها به وسیله بهترین و مجرب ترین وکیل گروه ما

ما خواسته های شما را در خصوص یک قرارداد تبدیل به نگارشی حقوقی کرده و به شما کمک می کنیم برنده میدان های بعدی مربوط به قرارداد باشید کافیست قبل از تنظیم قرارداد با ما تماس بگیرید

وکیل خانواده

وکیل خانواده

همانطور که از نظر انسانیت هر فردی صرف نظر از نژاد، رنگ و جنس، زبان، مذهب و ملیت عضو خانواده بزرگ بشریت است و حق دارد از یک حداقل حقوق که حقوق بشر نامیده می شود، بهره مند شود خانواده نیز به عنوان کوچکترین واحد اجتماعی از حمایت برخوردار بوده و دارای حقوق می باشد. سرعت در روند پیگیری پرونده های خانواده را با ما تجربه کنید مثلاً ما می توانیم 2روزه همه کارهای طلاق توافقی را انجام دهیم .

وکیل امور چک و سفته

وکیل امور چک و سفته

وکلای ما در امور چک بسیار متبحرند به گونه ای که قادرند در کمترین زمان ممکن بهترین راهکار را انجام دهند و با بررسی چک و تشخیص نوع آن شما را در رسیدن به حق خویش یاری میدهند .

وکیل ملک

وکیل ملک

دعاوی ملکی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی حقوقی و کیفری است که به نوعی به موضوع املاک مربوط می شوند. در این مجموعه موضوعات بسیار متنوعی یافت می شود. از موضوعات مثل دعوای الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به ایفای تعهد، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی، خلع ید و تقسیم و افراز املاک مشاع گرفته تا دعاوی کیفری مثل فروش مال غیر، کلاهبرداری، جعل سند، تصرف عدوانی و ممانعت از حق، همه این موضوعات در دایره دعاوی ملکی جای می گیرند.به وکلای متبحر ملکی کار ما اعتماد کنید.

وکیل تخصصی ارث

وکیل تخصصی ارث

در اثر فوت انسان اموال او به طور قهری به وراث او منتقل می‌شود، اما به منظور این که وراث بتوانند سهم الارث خود را مطالبه و در آن تصرف کنند، ابتدا لازم است وارث منحصر بودن ایشان و سهم الارث هر یک از ایشان در دادگاه بررسی و اثبات گردد. در این خصوص دادگاه پس از رسیدگی، گواهی‌ نامه‌ای به نام تصدیق انحصار وراثت صادر می‌نماید که در اختیار اشخاص ذینفع قرار خواهد گرفت.

انحصار وراثت در حقوق عبارت است از معلوم نمودن تعداد وراث متوفی توسط مراجع ذیصلاح.

برای اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید به بخش انحصار وراثت مراجعه نمائید.

وکیل امور بین الملل

وکیل امور بین الملل

خیلی از اشخاص چه حقیقی و چه حقوقی دارای منافع و یا روابطی با افراد و نهادهای کشورهای متفاوت دارند که می تواند منشاء اختلافات باشد و یااینکه در کشوری مرتکب تخلف و یا جرمی شده اند و یا به هر صورتی درصدد استفاده از خدمات حقوقی در کشوری به غیر از کشور خود هستند. فلذا با توجه به مبتلا به بودن موضوعات بین المللی و نیاز افراد برای استفاده از خدمات حقوقی و اینکه در ذهن عامه در مورد  وکیل بین المللی تصور خاصی وجود دارد به نظر ارائه این مقاله در مورد ماهیت وکیل بین المللی مفید به نظر میرسد؛در محدوده ارتباطات بین المللی قطعاً حوادث و اتفاقاتی به وجود می آید که ما را نیازمند یک وکیل بین الملی میکند که بتواند با علم و اشراف به قوانین بین المللی در محیط بین الملل بتواند احقاق حقوق نماید .

وکیل ثبتی

وکیل ثبتی

امور ثبتی شامل پرونده هایی است که اقدامات و پیگیری های آن از طریق اداره ثبت صورت میگیرد این اقدامات میتواند در اداره ثبت اسناد و یا اداره ثبت احوال صورت پذیرد وکلایی که در این زمینه کار میکنند بسیار معدود هستند فلذا این گونه پرونده ها حتماً باید به کسانی سپرده شوند که در این زمینه تبحر دارند و با آشنایی به پیچیدگی ها و مراحل متنوع آن بتوانند سریعتر به مقصود برسند .

وکیل حقوقی

وکیل حقوقی

پرونده های حقوقی دارای حساسیت ویژه ای هستند و وکلای این پرونده ها هم باید با تجربه باشند و بسیار عالم به قوانین و مبانی حقوقی ما با داشتن وکلایی با تجربه مفتخریم در این نوع پرونده ها بالاتر از 90 درصد موفقیت داشته ایم.