وکیل در پونک | وکیل در منطقه 5

وکیل در پونک | وکیل در منطقه 5

وکیل در پونک:

موسسه حقوقی تهران مدافع یکی از قدیمی ترین موسسات در غرب تهران و پونک می باشد. از این پس می توانید به شعبه غرب موسسه حقوقی تهران مدافع برای حل مشکلات خود مراجعه کنید. موسسه حقوق تهران مدافع با دارا بودن 500 وکیل مجرب در تمامی حوزه ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

خدمات وکیل در پونک :

خانواده : در خصوص پروندهای قضایی خانواده با توجه به حساسیت خاص اکثر این قبیل پروندها می بایست با وکیل متخصص و وکیل پایه یک دادگستری باتجربه در این زمینه نسبت به مشاوره اقدام نمود و از علم و تجربه وکیل پایه یک بنا به حساسیت موضوع بهره مند شد.

وکیل چک : اگر در زمینه چک و سفته و یا وصول آنها مشکل خورده اید می توانید این کار را به موسسه حقوقی تهران مدافع بسپارید تا با کمترین هزینه برای شما این کار را انجام دهند.

طلاق و طلاق توافقی، فسخ و ابطال نکاح، تنفیذ احکام طلاق که توسط مراجع قضائی بیگانه صادر شده‌اند، فرزند خواندگی، مطالبه نفقه، دعوی تمکین، مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، بذل مدت و انحلال نکاح در عقد منقطع و غیره

تخلیه و تحویل اعیان مستاجره مسکونی، اداری و تجاری و سایر اماکن استیجاری (آموزشگاهها، خوابگاهها، اراضی زراعی و غیره) و مطالبه اجور معوقه و تعدیل اجاره، رفع تصرف عدوانی، خلع ید و قلع و قمع بناء همراه با مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و اجور معوقه، طرح و تعقیب دعوی مربوط به الزام فروشنده به تنظیم سند رسمی بنام خریدار.

تهران مدافع تهران مدافع
ارائه خدمات داوری شامل پذیرش داوری طرفین اختلاف در اختلافات گوناگون تجاری و جز آن در سراسر جهان به شیوه های تنظیم موافقتنامه های داوری پیش و پس از بروز اختلاف، تنظیم شروط داوری در قراردادهای بین المللی، پذیرش داوری بین المللی و داوری Ad Hoc برابر قواعد داوری آنسیترال، معرفی و انتخاب داوران، اجرای آراء بین المللی، اعتراض به آراء داوری بین المللی و یا تقویت آن ها و … .

وکیل در منطقه 5

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان, اگر برای مشکل حقوقی یا کیفری خود نیازمند هستید که با یکی از وکیل های موسسه حقوقی تهران مدافع صحبت کنید می توانید از قسمت بالایی سایت به یکی از شماره ها تماس بگیرید و با وکیل مخصوص دپارتمان خود صحبت کنید. پاسخگویی تلفنی جهت ارزیابی اولیه رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری می باشد. بررسی دقیق و کامل یک پرونده مستلزم دریافت وقت مشاوره حضوری حقوقی با وکیل متخصص می باشد.